Struktura organizacyjna



Wydział Administracyjno – Gospodarczy

dyrektor Marian Kocoń
tel. 614260425, e-mail: Marian.Kocon@Gniezno.eu

 


Wydział Architektury i Urbanistyki

dyrektor Agnieszka Pacanowska
tel. 614260496, e-mail: Agnieszka.Pacanowska@Gniezno.eu



Wydział Edukacji

dyrektor Marian Pokładecki
tel. 614260407, e-mail: Marian.Pokladecki@Gniezno.eu



Wydział Gospodarki Finansowej

skarbnik Ewa Gawrych
tel. 612460430, e-mail: skarbnik@Gniezno.eu

  • Referat Księgowości Budżetowej - główny księgowy Dariusz Hamulczyk
    tel. 614260460, e-mail: finanse@Gniezno.eu
  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych - kierownik Maciej Jankowski
    tel. 614260432, e-mail: Maciej.Jankowski@Gniezno.eu



Wydział Mienia Komunalnego

dyrektor Jarosław Polaszewski
tel. 614260465, e-mail: Jaroslaw.Polaszewski@Gniezno.eu

  • Referat Nieruchomości - kierownik Izabela Kubiś
    tel. 614260490, e-mail: Izabela.Kubis@Gniezno.eu
  • Zespół ds. Nadzoru Właścicielskiego
    tel. 614260466



Wydział Ochrony Środowiska

dyrektor Marzena Dyc-Rewers
tel. 614260475, e-mail: Marzena.Rewers@Gniezno.eu

  • Referat ds. zagospodarowania Odpadów - kierownik Kinga Kokoszyńska-Tekień
    tel. 614260486, e-mail: Kinga.Tekien@Gniezno.eu



Wydział Promocji i Kultury

dyrektor Dariusz Pajkert
tel. 614260438, e-mail: Dariusz.Pajkert@Gniezno.eu



Wydział Rozwoju Miasta, Gospodarki i Obsługi Inwestora

dyrektor Anna Żabińska-Pioterek
tel. 614260421, e-mail: Anna.Pioterek@Gniezno.eu

  • Referat ds. Gospodarki i Obsługi Inwestora
    tel. 614260447
  • Referat Obsługi Środków Zewnętrznych - kierownik Juliusz Trojanowski
    tel. 614260420, e-mail: Juliusz.Trojanowski@Gniezno.eu



Wydział Spraw Społecznych

dyrektor Agnieszka Horoszczak
tel. 614260450, e-mail: Agnieszka.Horoszczak@Gniezno.eu

  • Referat ds. Polityki i Profilaktyki Społecznej
    tel. 614260499
  • Referat ds. Polityki Mieszkaniowej - kierownik Paweł Seweryn
    tel. 614260482, e-mail: Pawel.Seweryn@Gniezno.eu
  • Referat Spraw Obywatelskich - kierownik Arleta Chojnacka
    tel. 614260454, e-mail: Arleta.Chojnacka@Gniezno.eu



Wydział Techniczno–Inwestycyjny

dyrektor Grzegorz Ostach
tel. 614260470, e-mail: inwestycyjny@Gniezno.eu

  • Referat Dróg Gminnych - kierownik Alicja Orzeł
    tel. 614260424, e-mail: Alicja.Orzel@Gniezno.eu
  • Referat Inwestycji Komunalnych - kierownik Paweł John
    tel. 614260472



Straż Miejska

komendant Tomasz Francuszkiewicz
tel. 614241070, e-mail: komendant@Gniezno.eu

  • Zespół ds. Monitoringu



Urząd Stanu Cywilnego

tel. 614260505

 

kierownik Mariusz Kabaciński
tel. 614260504, e-mail: Mariusz.Kabacinski@Gniezno.eu



Referat Organizacyjno-Prawny


tel. 614260428, e-mail: orgprawny@Gniezno.eu



Biuro Audytu Wewnętrznego i Kontroli

kierownik Włodzimierz Podoliński
tel. 614260418, e-mail: WPodolinski@Gniezno.eu



Biuro Rady Miasta

kierownik Justyna Sztynyk
tel. 614260501, e-mail: Justyna.Sztynyk@Gniezno.eu



Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych

pełnomocnik Waldemar Janusz
tel. 614260503, e-mail: WaldemarJanusz@Gniezno.eu



Zespół ds. Informatyki


tel. 614260479, e-mail: Przemyslaw.Gasiorowski@Gniezno.eu, Ryszard.Zak@Gniezno.eu



Zespół ds. Sportu


tel. 614260462, e-mail: Marek.Szczepanowski@Gniezno.eu, Waldemar.Rewers@Gniezno.eu



Samodzielne stanowisko ds. BHP

Robert Petrović
tel. 614260440, e-mail: Robert.Petrovic@Gniezno.eu



Samodzielne stanowisko ds. Zamówień Publicznych

Iwona Gross-Lewandowska
tel. 614260440, e-mail: zamowienia@Gniezno.eu



Samodzielne stanowisko Miejskiego Konserwatora Zabytków

Marlena Przybyłowicz
tel. 614260478, e-mail: Marlena.Przybylowicz@Gniezno.eu

Rejestr zmian

Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Joanna Śmigielska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 grudnia 2016 14:25
Dokument wprowadzony do BIP przez: Maciej Polus
Ilość wyświetleń: 1811
26 lutego 2018 11:18 Przemysław Gąsiorowski - Zmiana treści zakładki.
26 lutego 2018 11:16 Przemysław Gąsiorowski - Zmiana treści zakładki.
23 lutego 2018 12:03 Przemysław Gąsiorowski - Zmiana treści zakładki.