Składy Komisji

KADENCJA 2018-2023


I.              Komisja Rewizyjna

1.

Pan radny

JAGODZIŃSKI Marcin

Przewodniczący

2.

Pan radny

CHORN Jerzy

członek

3.

Pan radny

KAMIŃSKI Paweł

członek

4.

Pani radna

KRZYMIŃSKA Anna

członek

5.

Pan radny

KUCZMA Artur

członek

6.

Pan radny

SZARZYŃSKI Jan

członek

 

 II.            Komisja Skarg Wniosków i Petycji

1.

Pan radny

BUDZYŃSKI Jan

Przewodniczący

2.

Pan radny

DZIONEK Tomasz

członek

3.

Pan radny

PUROL Tadeusz

członek

4.

Pan radny

WDZIĘCZNY Andrzej

członek

 

 III.           Komisja Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska

1.

Pan radny

MASŁOWSKI Arkadiusz

Przewodniczący

2

Pan radny

BRZUSZKIEWICZ Janusz

członek

3.

Pan radny

CHORN Jerzy

członek

4

Pan radny

DZIONEK Tomasz

członek

5

Pan radny

KAMIŃSKI Paweł

członek

6.

Pan radny

KUJAWA Zdzisław

członek

7.

Pan radny

PUROL Tadeusz

członek

8.

Pan radny

SZARZYŃSKI Jan

członek

 

IV.          Komisja Oświaty

1.

Pan radny

BANICKI Dariusz

Przewodniczący

2

Pan radny

BARTKOWICZ Marek

członek

3.

Pani radna

JABŁOŃSKA Sylwia

członek

4.

Pani radna

MŁODZIKOWSKA Bogusława

członek

5.

Pan radny

WDZIĘCZNY Andrzej

członek

 

 V.           Komisja Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

1.

Pani radna

KRZYMIŃSKA Anna

Przewodnicząca

2.

Pan radny

BANICKI Dariusz

członek

3

Pan radny

BARTKOWICZ Marek

członek

4.

Pan radny

BRZUSZKIEWICZ Janusz

członek

5

Pan radny

DITBRENER Aleksander

członek

6.

Pan radny

DOLACIŃSKI Stanisław

członek

7.

Pani radna

JABŁOŃSKA Sylwia

członek

8.

Pani radny

ŚLACHCIŃSKA Angelika

członek

 

 VI.          Komisja Promocji Kultury i Turystyki

1.

Pan radny

KUCZMA Artur

Przewodniczący

2.

Pan radny

DITBRENER Aleksander

członek

3.

Pani radna

GANDURSKA Olga

członek

4

Pan radny

KAMIŃSKI Paweł

członek

5.

Pan radny

WOJCIECHOWSKI Rafael

członek

 

  VII .    Komisja Kultury Fizycznej i Sportu

1.

Pan radny

DOLACIŃSKI Stanisław

Przewodniczący

2.

Pan radny

DITBRENER Aleksander

członek

3.

Pan radny

DZIONEK Tomasz

członek

4.

Pani radna

GANDURSKA Olga

członek

5.

Pan radny

KUJAWA Zdzisław

członek

6.

Pani radna

MASŁOWSKI Arkadiusz

członek

7.

Pani radna

ŚLACHCIŃSKA Angelika

członek

8.

Pan radny

WOJCIECHOWSKI Rafael

członek

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 października 2016 09:01
Dokument wprowadzony do BIP przez: Maciej Polus
Ilość wyświetleń: 1793
21 listopada 2018 10:20 Przemysław Gąsiorowski - Zmiana treści zakładki.
20 listopada 2018 15:35 Przemysław Gąsiorowski - Zmiana treści zakładki.
28 czerwca 2018 23:08 Przemysław Gąsiorowski - Zmiana treści zakładki.